קייטרינג לאירועים עיסקיים

רוצים להפיק אירוע עסקי בתל אביב? מחפשים מקום שישדר קלאסיקה ואיכות? ודאי תשמחו להכיר את גלריית שכטר שבמתחם נווה שכטר בנווה צדק הקסומה, בו ניתן לערוך אירועים עסקיים ברמה גבוהה

לורנץ ומינץ שבמתחם נווה שכטר הינו המיקום האידיאלי לקיום של אירוע עסקי קטן בתל אביב. הוא משדר את כל מה שתרצו שהחברה שלכם תשדר בעת אירוע עסקי, כך תוודאו שהאורחים העסקיים שלכם יקבלו רושם חיובי על החברה שלכם.

קפה לורנץ ומינץ הוא לא עוד בית אירועים בתל אביב, מדובר על בית של קפה ואירועים שהוא מותג. לורנץ ומינץ נמצא במבנה ששימש כבית מפגש ושמחות לפני למעלה ממאה שנה והמבנה מוכר אצל רבים על פי שמו המיתולוגי 'קפה לורנץ'. קפה לורנץ ומינץ של היום מלא במוטיבים נוסטלגיים ואותנטיים אך משלב הרבה מאוד עכשוויות ומודרניות.

לנוחיותכם, דוכן נואמים, במה, ומערכת מדיה הכוללת הגברה, מקרן ומסך. לורנץ ומינץ מארח אירועים עסקיים מ10 ועד 200 איש, במבנה באוהאוס טמפלרי יפיפה בן מעל 130 שנה בחצר הקסומה המקושטת עץ בוגנווילות סגולות או בגלריה אותנטית שטופת שמש בקומה העליונה.

בלורנץ ומינץ ניתן לערוך אירועים פרטיים ועסקיים שונים, החל מכנסים, השקות, ערבי גיבוש, ימי הולדת ואירועי חברה אקסקלוסיביים. בעלת הבית והשפית נילי כהן מינץ מנהלת במקום מטבח שף חלבי, יצירתי ועשיר שיעניק לכל אירוע חוויה מיוחדת, מרשימה ובלתי נשכחת. לאחרונה מדריך המסעדות המוביל Gault&Milau (גו-מיו)העניק ללורנץ ומינץ מקום של כבוד ובחר בבית הקפה לאחד מ35 בתי הקפה הטובים ביותר בישראל!

מחפשים את המקום הבא לאירוע חברה בתל אביב? נשמח לקבל את פניכם.

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

לפרטים נוספים:טל 03-901-8070 דוא"ל ncm.gourmand@gmail.com